Test District Leaders

 4-Way Speech Contest
Ginny T. Hsiao
Chair
 Assistant Governors
Sherrie Davidson
Assistant Governor
 Assistant Governors
Mary Lou Byrne
Assistant Governor
 Assistant Governors
Manuel L. Franco
Assistant Governor
 Assistant Governors
Edgar O Garcia-Mora
Assistant Governor
 Assistant Governors
Amy Carvalho
Assistant Governor
 Assistant Governors
Daryl Beans
Assistant Governor
 Assistant Governors
Lydia L. Carswell
Assistant Governor
 Assistant Governors
Eric B Threeton
Assistant Governor
 Assistant Governors
Vicky Ann Abbott
Assistant Governor
 Assistant Governors
Rebecca Fritz
Assistant Governor
 Assistant Governors
Debra A. Parsley
Assistant Governor
 Board of Directors
Michael L. Soden
District Governor
 Board of Directors
Michael D Driebe
District Gov-Elect
 Board of Directors
Gilda Moshir
District Gov-Nominee
 Board of Directors
Dennis M. Franklin
District Gov-Designate
 Budget and Finance
Michael L. Soden
District Governor
 Budget and Finance
Michael D Driebe
District Gov-Elect
 Budget and Finance
Gilda Moshir
District Gov-Nominee
 Budget and Finance
Dennis M. Franklin
District Gov-Designate
 Budget and Finance
Philip Miles Past President 2017
Chair
 Cleft Lip/Palate Project Rotaplast
Drexel L. Smith
Chair
 Cleft Lip/Palate Project Rotaplast
Robin I Smith
Co-Chair
 District 5300 Foundation Committee
Frederick A. Findley
District Treasurer
 District Adminstrator
Thomas B. Novotny
District Administration Chair
 District Committee Chairs
Mark Mariscal
District Vocational Serv. Chair
 District Committee Chairs
Luanne Arredondo
District Rotary Foundation Chair
 District Committee Chairs
Dennis M. Franklin
District Membership Chair
 District Committee Chairs
Thomas J. Hould
District Youth Service Chair
 District Committee Chairs
Robert Spence
District Int. Services Chair
 District DEI Leadership
Thomas D. Allison
Chair
 District Grants
Christine L. Smith
Chair
 District Leadership
Michael L. Soden
District Governor
 District Leadership
Michael D Driebe
District Gov-Elect
 District Leadership
Gilda Moshir
District Gov-Nominee
 District Leadership
Dennis M. Franklin
District Gov-Designate
 District Leadership
Isaac Hung
Executive Assist Gov-CA West
 District Leadership
Isaac Hung
Executive Assist Gov-CA West
 District Leadership
Isaac Hung
Executive Assist Gov-CA West
 District Leadership
Isaac Hung
Executive Assist Gov-CA West
 District Leadership
Rae Kearney
Executive Assist Gov-CA East
 District Leadership
Rae Kearney
Executive Assist Gov-CA East
 District Leadership
Rae Kearney
Executive Assist Gov-CA East
 District Leadership
Rae Kearney
Executive Assist Gov-CA East
 District Leadership
Mark Mariscal
District Rotary Foundation Chair
 District Learning Facilitator
David Thorson
District Training Officer
 District Mental Health Awareness
Rudy Hayek
Co-Chair
 District Mental Health Awareness
Sheila G. Gutierrez
Co-Chair
 Executive Assistant Governor
Edward Abad
Executive Assist Gov-Antelope V
 Executive Assistant Governor
Edward Abad
Executive Assist Gov-Antelope V
 Executive Assistant Governor
Jacob Joseph Noll Jr.
Executive Assist Gov-NV
 Executive Assistant Governor
Isaac Hung
Executive Assist Gov-CA West
 Executive Assistant Governor
Isaac Hung
Executive Assist Gov-CA West
 Executive Assistant Governor
Isaac Hung
Executive Assist Gov-CA West
 Executive Assistant Governor
Isaac Hung
Executive Assist Gov-CA West
 Executive Assistant Governor
Rae Kearney
Executive Assist Gov-CA East
 Executive Assistant Governor
Rae Kearney
Executive Assist Gov-CA East
 Executive Assistant Governor
Rae Kearney
Executive Assist Gov-CA East
 Executive Assistant Governor
Rae Kearney
Executive Assist Gov-CA East
 Grow Rotary Advocate
Roger H. Gutierrez
Chair
 Hansel Stover Music Contest
Craig Statton
Chair
 Nominating Committee
Thomas B. Novotny
Chair
 Outreach
Robin I Smith
Chair
 Polio Plus
Dean A. Billman
Chair
 Polio Plus Society
Dean A. Billman
Chair
 Rotary Leadership Institute (RLI
Dennis M. Franklin
Chair
 RYLA
Celeste Kelley
Chair
 Stratrgic Planning committee.
Michael L. Soden
District Governor
 Stratrgic Planning committee.
Michael D Driebe
District Gov-Elect
 Stratrgic Planning committee.
Gilda Moshir
District Gov-Nominee
 Stratrgic Planning committee.
Isaac Hung
Executive Assist Gov-CA West
 Stratrgic Planning committee.
Isaac Hung
Executive Assist Gov-CA West
 Stratrgic Planning committee.
Isaac Hung
Executive Assist Gov-CA West
 Stratrgic Planning committee.
Isaac Hung
Executive Assist Gov-CA West
 Stratrgic Planning committee.
Rebecca Fritz
Assistant Governor
 Stratrgic Planning committee.
Lydia L. Carswell
Assistant Governor
 Tarnished Brass
Michael L. Soden
District Governor
 Tarnished Brass
Michael D Driebe
District Gov-Elect
 Tarnished Brass
Gilda Moshir
District Gov-Nominee
 TLC
Eric B Threeton
Chair
 Vocational Service
David J. Cabral
Chair
 Youth Exchange
Kimberly McMahon
Chair
 Youth Services
David W. Alfaro
Chair